МБДОУ - «Мешабашский детский сад «Тюльпан» Сабинского муниципального района РТ» / Саба районы Мишәбаш авылы "Тюльпан балалар бакчасы"

Адрес: 422053, Республика Татарстан, Сабинский муниципальный район,д.Мешабаш,Г.Тукая улица, 21.
E-Mail: tulpan.sadik@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ-"Мешабашский детский сад" Тюльпан"
Руководитель: Маликова Залия Ренатовна
У нас учат: 2 воспитателя

"Ихлас" балалар мультимедиа мәктәбенең бүләкләү тантанасы.

Опубликовано: 18.12.2023

Ниһаять, "Ихлас" балалар мультимедиа мәктәбенең бүләкләү тантанасы көне һәм вакыты килеп җитте.Без бер ел буе балалар белән онлайн дәресләр алдык."Ихлас" мультимедиа мәктәбенә биргән белемнәре өчен, бик зур рәхмәт.Бугенге бәйрәм чарасында бик куп танылган җурналислар,шагыйрьләр белән очраштык.Алар белән якыннан таныштык.Бәйрәмдә балаларның яраткан салаватиклар төркемедә чыгыш ясады."Тылсымлы рәсем","Күңелле әлифба" дәресләрендә катнашкан өчен бакчабызга рәхмәт хаты тапшырылды.Онлайн дәресләрендә актив катнашып,"Ихлас" балалар мультимедиа мәктәбен тәмамлаган Шарафиева Сәфинә Инсаф кызы диплом белән бүләкләнде.Тәрбиячесе :Шарафиева Алинә Рәшит кызы.Җиңүчеләребезне чын күңелдән котлыйбыз.