С более подробной информацией можно ознакомиться на сайте: info.edu.tatar.ru.

Электронное образование Республики Татарстан

Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Нижнетабынская основная общеобразовательная школа» Муслюмовского муниципального района Республики Татарстан

Решаем вместе

Визитная карточка

Адрес: 423977, Республика Татарстан, Муслюмовский район, село Верхний Табын, улица Тукая, дом 21, корпус А
Телефон: +7(855)-563-28-77
E-Mail: Sntbn.Mus@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Нижнетабынская ООШ"
Руководитель: Хафизов Рузаль Фанисович
У нас учатся: 25 обучающихся,12 воспитанников
У нас учат: 9 учителей, 2 воспитателя

Новости "Нижнетабынская ООШ"

Хөрмәтле укытучылар!

Опубликовано: 05.10.2023

Хөрмәтле укытучылар!

Укытучы – горур исем , тормышта иң лаеклы кешеләр генә бу исемне йөртә. Нәкъ менә Сез укучыларда булган талантларны ачасыз, аларга тормышта үз юлын табарга ярдәм итәсез, инновацион белем бирү методикаларын һәм технологияләрен уңышлы гамәлгә кертәсез, белем бирү сыйфатын күтәрү өстендә эшлисез, уңай нәтиҗәләргә ирешәсез. Илебез киләчәге сезгә бәйле. Сез укучыларны мөстәкыйль фикер йөртергә, карарлар кабул итәргә һәм үз сайлау өчен җаваплылык хисе тәрбияләргә өйрәтәсез.

Һөнәргә тугрылык, зирәклек һәм сабырлык, укучыларга игътибарлы мөнәсәбәт һәм укытырга гына түгел, даими рәвештә яңа белем бирү технологияләрен үзләштереп, укырга әзер булуыгыз өчен рәхмәт сезгә. Барлык башлангычларыгызда да уңышлар һәм рәхмәтле укучылар телим! Сезгә һәм якыннарыгызга бәхет, сәламәтлек һәм иминлек!