Муниципаль семинар «Туган тел дәресләрендә укучыларның функциональ грамоталылыгын үстерү буенча чаралар системасын гамәлгә ашыру механизмнары»

Опубликовано: 03.04.2023

Яшел Үзәннең 15 мәктәбендә  «Туган тел дәресләрендә укучыларның функциональ грамоталылыгын үстерү буенча чаралар системасын гамәлгә ашыру механизмнары» дигән муниципаль семинар булып узды. Семинарда ачык дәресләр, сыйныфтан тыш чара һәм мастер-класслар күрсәтелде.

В СОШ №15 г. Зеленодольска прошел муниципальный семинар «Механизмы реализации системы мер по развитию функциональной грамотности учащихся на уроках родного языка». На семинаре были представлены открытые уроки, мастер-классы, внеклассное мероприятие.