Пожарная безопасность/ Янгын куркынычсызлыгы.

Опубликовано: 06.09.2021

Пожарная безопасность/ Янгын куркынычсызлыгы.

Сегодня 6 сентября, сотрудник Государственного пожарного надзора Тимерханов Л. М. провел очередную проверку пожарной безопасности в детском саду. В конце мероприятия по контролю сотрудник государственного пожарного надзора  Тимерханов Л. М. провел противопожарный инструктаж с педагогическом составом детского сада. Были освоены правила с работой огнетушителя. С детьми были проведены на противопожарные темы: «Что такое пожар?», «Спички детям не игрушки»

Буген 6 сентябрь көнне, дәүләт янгын күзәтчелеге хезмәткәре Тимерханов Л.М  Шәдке балалар бакчасында янгын куркынычсызлыгы буенча чираттагы тикшерү үткәрде. Тикшерү барышында балалар бакчасында янгын куркынычсызлыгы таләпләренең үтәлеше тикшерелде һәм хезмәткәрләр белән янгын куркынычсызлыгы чаралары турында планнан тыш инструктаж үткәрелде, балалар белән пожар куркынычсызлыгына каршы әңгәмә үткәрде.