Итоги конкурса/Конкурс нәтиҗәләре.

Опубликовано: 22.12.2020

21 декабря в отделе образования прошло награждение победителей и участников  конкурса макетов по правилам дорожного движения (ПДД) среди дошкольных образовательных учреждений.

Награды вручали: начальник ОГИБДД ОМВД  России по Тюлячинскому району  Назиров Ришат Хамитович, начальник отделения в Сабинском районе отдела профилактики территориального управления в г.Казани ГБУ «БДД» Ягафарова Гузель Назиповна и методист отдела образования по дошкольному воспитанию Саетова Анна Николаевна.

Наш Шадкинский детский сад получил диплом в номинации «Самая оригинальная работа».  Организаторы выразили благодарность всем участникам конкурса за креативность и стремление. А также в дальнейшем пожелали удачи.

21 декабрь көнне мәгариф бүлегендә мәктәпкәчә белем бирү учреждениеләре арасында юл хәрәкәте кагыйдәләре буенча макетлар конкурсында җиңүчеләрне бүләкләү булды.

Россия Эчке эшләр министрлыгының Теләче районы буенча ЮХИДИ бүлеге җитәкчесе Ришат Хәмит улы Нәзиров, «Юл хәрәкәте куркынычсызлыгы» ДБУнең Казан шәһәре территориаль идарәсенең профилактика бүлегенең Саба районындагы бүлек җитәкчесе Ягафарова Гүзәл Нәҗип кызы  мәгариф бүлегенең мәктәпкәчә тәрбия буенча методисты Сәетова Анна Николаевна район конкурсында җиңүчеләрне бүләкләделәр.    Безнең Шәдке балалар бакчасы да  башкарылган эшләр арасында «Иң оригиналь эш” номинациясендә диплом алды.  Оештыручылар бәйгедә катнашучыларның барысына да креатив булулары өчен рәхмәт белдерделәр һәм алга таба да уңышлар теләделәр.