С новым учебным годом! Яңа уку елы белән!

Опубликовано: 02.09.2019

Менә тагын җәйләр узды һәм сагынып көтеп Белем бәйрәме килеп җитте. Бу көнне һәрберебез дулкынланып, шатланып каршы ала: беренче тапкыр бакчага баручы бала да,  әти-әниләр дә.Безнең Шәтке балалар бакчасының балалары да  шатланышып, кулларына матур чәчәк бәйләмнәре тотып узләренең яраткан тәрбиячеләрен бәйрәм белән котларга килделәр.  Барлык  укытучыларны,  укучыларны,тәрбиячеләрне  Белем бәйрәме белән тәбрик итәбез. Сезгә барыгызга да ныклы сәламәтлек, гаилә бәхете һәм изге максатларыгызның тормышка ашуын телибез.

День знаний давно стал символом добрых начинаний, новых открытий. Это яркий и волнующий праздник, который дорог каждому из нас. Особенно, детям. День знаний — особый день и важный. Его значение тождественно святости.  Всех учителей, воспитателей, учеников, воспитанников  поздравляем с днём знаний. Пусть в сознании каждого из вас горит незабвенный огонь любви к науке. Она является той силой, которая ведет вперед. Благодаря мощности человеческого интеллекта, мы, люди, можем многое, а, приобретая все новые знания, сможем еще больше. С Днем знаний! Он нам дарит будущее!