Ата-аналар җыелышы үтте.

Опубликовано: 25.09.2014

Бүген Туймәт төп белем мәктәбендә "Балалар иминлеге - беренчел проблема" темасы астында гомуми ата-аналар җыелышы үтте. Җыелышта түбәндәге көн тәртибе каралды.

1. Чирмешән муниципаль районының прокурор ярдәмчесе Пронин Михаил Валентиновичның "Экстремизмнан балаларны ничек сакларга? Коррупциягә каршы  бергәләп көрәшик"  темалары буенча чыгышы.

2. ГИБДД инспекторы Шәкүров Рәмис Расыховичның "Юлда балаларның куркынычсызлыгын тәэмин итү" темасына чыгышы.

3. Туймәт авыл җирлеге рәисе Кәримов Айдар Бахтияровичның чыгышы.

4. Ата-аналар комитетының отчеты. Яңа комитет составы сайлау.

5. Мәктәп ашханәсендә укучыларны кайнар ризык белән тәэмин итү һәм ата-аналар кертеме.

6. Татарстан Республикасының 71 нче номерлы законы.

7. Укучыларның укуга карашы, тәртибе, укучылар режимы.