Туймәт ТГББМенең 2022 нче елның 2нче сентябрендә үткәрелгән ата – аналар җыелышының көн тәртибе:

Опубликовано: 03.09.2022

“Яшүсмерләр арасында хокук бозуларны кисәтү”, “Юлларда сак булыгыз (Юл йөрү куркынычсызлыгы  айлыгы бара)”  темалары астында профилактик әңгәмә. Укыту- тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Гиниятуллина Роза Габдрәшит кызы чыгышы.

“Саулык – иң зур байлык” Туймәт авылы фельдшеры Сәхапова Халидә Хабир кызы чыгышы.

Мәктәптә укыту – тәрбия эшләренең торышы. 2021 -2022 нче уку елы нәтиҗәләре. ТТББМ укыту – тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Гиниятуллина Роза Габдрәшит кызы чыгышы.

“Ашханәдә туклануга түләү мәсьәләләре” Ата – аналар комитеты рәисе Галимова Нәфисә Мингата кызы чыгышы

“Мәктәпнең материаль – техник базасы торышы. Туймәт мәктәбенен яңа 2022 – 2023 нче уку елына әзерлеге ”. Мәктәп директоры Шәрифуллина Рәзилә Вәлиәхмәт кызы чыгышы.
2022 – 2023 нчы уку елына бурычлар, укучыларга таләпләр.    Көндәлек режим,  ТРның 71нче Законы таләпләрен искэ төшерү. Мәктәп директоры Шәрифуллина Рәзилә Вәлиәхмәт кызы чыгышы

2022 – 2023 нче уку елында ата- аналар комитеты рәисен сайлап кую.

8. Сыйныф – кабинетларда сыйныф җитәкчеләре белән  җыелышлар.