Последний звонок.Соңгы кыңгырау

Опубликовано: 21.05.2022

Сегодня в нашей школе прозвенел последний звонок для наших выпускников. На торжественную линейку были приглашены родители выпускников,учителя-ветераны нашей школы, начальник  Черемшанского РЭС Бугульминских электросетей ОАО «Сетевая компания» Каримов Р.А., глава сельского поселения Каримов А.Б. и др. Очень много красивых пожеланий и напутственных слов было сказано нашим выпускникам. Желаем им всем удачи, найти свой путь и следовать своей цели.!
Бүген безнең мәктәптә чыгарылыш сыйныф укучылары өчен соңгы кыңгырау чыңлады. Тантаналы линейкага чыгарылыш сыйныф укучыларының әти-әниләре,укытучылар-безнең мәктәп ветераннары,Чирмешән электр челтәре җитәкчесе Кәримов Р.Ә., авыл җирлеге башлыгы Кәримов А.Б.чакырылган иде. Чыгарылыш сыйныф укучыларына бик күп матур теләкләр һәм котлау сүзләре әйтелде. Аларга уңышлар, үз юлларын табуларын һәм  максатларыңа ирешүләрен телибез!!!