Безопасное колесо 2022. Куркынычсыз тәгәрмәч 2022

Опубликовано: 22.04.2022

Сегодня учащиеся нашей школы Абдуллин Фанзил, Нуруллина Миляуша, Сафин Радик, Нуруллина Элина вместе со своим руководителем ЮИД в школе Нуруллиной Зульфирой Мухтаровной участвовали на муниципальном этапе республиканского конкурса «Безопасное колесо 2022”. Программа конкурса включала в себя задания в 4 станциях. Наша команда заняла 3 место по результатам станции “Знатоки правил  дорожного движения». Команда была награждена Грамотой и ценными призами.
 Поздравляем с победой.

Бүген мәктәбебез укучылары Абдуллин Фәнзил, Нуруллина Миләүшә, Сафин Радик, Нуруллина Элина мәктәпнең ЮИД  җитәкчесе Нуруллина Зөлфирә Мохтар кызы белән “Куркынычсыз тәгәрмәч” республика конкурсының муниципаль этабында катнаштылар. Конкурста команда дүрт тукталыш биремнәре үтәде. “Юл йөрү кагыйдәләре белгечләре” тукталышы нәтиҗәләре буенча безнең команда мәктәпләр арасында 3 нче урынны яулады. Укучылар грамота һәм кыйммәтле призлар  белән бүләкләнделәр. Котлыйбыз!