Итоги Недели психологии. Конкурс рисунков "Мой друг". Психология атналыгы нәтиҗәләре. "Минем дустым" рәсем конкурсы

Опубликовано: 19.02.2022

В рамках недели психологии был проведён и конкурс рисунков «Мой друг», где участвовали  первоклассник Сахапов К.,  все учащиеся 4 класса Нуруллина М., Абдуллин Ф., Сафин Р., Хайруллин М. и Шарифуллина Э. из 6 класса, второклассники –  Резяпова Д.,Шарифуллин С., Шамсутдинова Г..

Психология – интересная наука. Все мы убедились в этом ещё раз на протяжении всей недели психологии. Спасибо всем за активное участие на конкурсах, играх, соревнованиях, акциях.

Всем добра, счастья, весёлого, радостного настроения,  благополучия , успехов, а главное, крепкого-крепкого здоровья.

Психология атналыгы кысаларында «Минем дустым» рәсем конкурсы да үткәрелде, анда 1нче сыйныфта Сәхапов К., 4 нче сыйныф укучылары Нуруллина М., Абдуллин Ф., Сафин Р., Хәйруллин М. һәм Шәрифуллина Э., (6 кл), 2нче сыйныфтан Резяпова Д., Шәрифуллин С., Шәмсетдинова Г.катнаштылар.. Рәхмәт аларга.

Психология-Кызыклы фән. Без барыбыз да инандык. Барысына да конкурсларда, уеннарда, ярышларда, акцияләрдә актив катнашканнары өчен рәхмәт.

Барыгызга да игелек, бәхет, күңелле, шатлыклы кәеф, иминлек, уңышлар, ә иң мөһиме-нык сәламәтлек телибез.