Ата-аналар җыелышы.

Опубликовано: 03.06.2013

31 нче майда, уку елының соңгы көнендә Туймәт төп белем мәктәбендә "Балаларның рухи һәм физик сәламәтлеген саклау"темасына ата-аналар җыелышы үтте.

Көн тәртибе:

1.    “Балаларның  рухи һәм  физик  сәламәтлеген  саклау ” темасына әңгәмә. Сафина Р.Г.

2.    Балаларның  тәртип бозуларын кисәтү максатында  укытучылар һәм ата – аналар тарафыннан уздырыла торган рейдлар оештыру турында.  Мәктәп  директоры  Шәрифуллина Р .В. һәм участок инспекторы Кәримов А. Б.

3.    Ата – аналардан җәйге чорда балалар  өчен җаваплылык турында раслама язуы  алу.

4.    Мәктәп яны тәҗрибә  участогында  эш  тәртибе  белән  ата –аналарны  таныштыру.  Биолог Шигапова Р. В.

5.    Ата –аналар тарафыннан  Мәгариф Министрлыгына  дәреслекләрне сатып алу турында бирелгән сорауга җавап хаты белән таныштыру Китапхәнәче  Галимова Г. М.

6.    Ата – аналарны  балаларның  укуга карашы,  тәртибе,  үз – үзен тотышы  белән  таныштыру. Сыйныф  җитәкчеләре.