Мониторинг нәтиҗәләре билгеле.

Опубликовано: 09.04.2013

6, 7 нче февральләрдә 4 нче сыйныф укучылары математика, рус теле, татар теле, әйләнә-тирә дөнья фәннәреннән ТР Мәгариф министрлыгы җибәргән мониторинг эшләре башкарган иделәр. Һәм менә, ниһаять, рус теле, татар теле, әйләнә-тирә дөнья фәннәренең нәтиҗәләре билгеле булды. Рус теленнән 5 укучы "5" легә, 2 укучы "4" легә; татар теленнән 2 укучы "5" легә, 4 укучы "4" легә, 1 укучы "3" легә; әйләнә-тирә дөнья фәненнән 3 укучы "5" легә, 2 укучы "4" легә, 2 укучы "3" легә эшләделәр. Нәтиҗәләр яхшы.