Котлыйбыз!

Опубликовано: 01.10.2019

Бүген Туймәт төп белем мәктәбенең башлангыч класслар укытучысы Кәримова Наилә Әнәс кызы 55 яшьлек юбилеен билгеләп үтә.
Хөрмәтле хезмәттәшебез Наилә Әнәс кызы! Сине ихлас күңелдән гомер бәйрәмең 55 яшьлек юбилеең белән котлыйбыз. Сиңа гомернең иң озынын, бәхетнең иң зурысын, шатлыкларның иң олысын юллыйбыз. Якты ал таңнар, зәңгәр күкләр синең күңелеңне һәрчак яктыртсын, балкытып торсын. Таң җилләренең назлысы, җан тынычлыгы, чиксез бәхетләр, эшеңдә зурдан-зур уңышлар, яхшы күтәренке кәеф юлдаш булсын сиңа. Һәрвакытта да шулай шат, көләч йөзле, изге күңелле булып кал. Алга таба да шатлыкта, куанычта, бәхеттә, тигезлектә яшәп балаларыңның, оныкларыңның, якыннарыңның изгелеген күреп, мул тормышта яшәвегезне теләп калабыз.
Иң изге теләкләр белән Туймәт төп белем мәктәбе коллективы.