"Чисталык үзебездән башлана" акциясенә чираттагы нәтиҗәләр.

Опубликовано: 03.03.2018

“Чисталык бездән башлана!”акциясе кысаларында игълан ителгән конкурска гомуми линейкада чираттагы нәтиҗә ясалды.  Февраль ае барышында мәктәп буенча укучыларыбыз 764,4 кг макулатура, 57,61  кг пластик шешә җыя алганнар.
Иң күп макулатура җыючылар:
1. Шиһапов Илсур, 1 класс, 93 кг, 1 урын, сыйныф җитәкчесе Ильясова Г.Ә.
2. Җиһангирова Зәринә, 1 класс, 59 кг, 1 урын, сыйныф җитәкчесе Ильясова Г.Ә.
3. Абдуллин Данияр, 4 класс, 51 кг, 2 урын, сыйныф җитәкчесе Нуруллина З.М.
4. Галимова Ләйлә, 3 класс, 30 кг, 3 урын, сыйныф җитәкчесе Кәримова Н.Ә.
5. Мортазин Камил, 2 класс, 25 кг, 3 урын, сыйныф җитәкчесе Рәҗәпова Г.Х.
Иң күп пластик тапшыручылар:
1. Сафина Гөлия, 9 класс, 7,4 кг, 1 урын, сыйныф җитәкчесе Сафина К.И.
2. Кәримов Венер, 8 класс, 7 кг, 2 урын, сыйныф җитәкчесе Мортазина Р.М.
3. Галимов Ильдар, 9 класс, 5 кг, 3 урын, сыйныф җитәкчесе Сафина К.И.
Икенчел чимал җыю буенча иң актив гаилә - Рәшит һәм Мәдинә Әсәдуллиннар гаиләсе.
Зур тырышлык һәм активлык күрсәтүче укучыларыбыз - Гатин Айзат, 9 класс (сыйныф җитәкчесе Сафина К.И.) һәм Гыйматдинова Энҗе, 8 класс (сыйныф җитәкчесе Мортазина Р.М.)
Бу укучыларга мәктәп администрациясе тарафыннан Грамоталар һәм татлы бүләкләр тапшырылды.
Җиңүчеләрне котлыйбыз!