Яңа еллар килә Җиребезгә, Имин булсын дөньялар.

Опубликовано: 27.12.2016

26-27 декабрь көннәрендә Туймәт төп гомуми белем бирү мәктәбендә барлык сыйныфларда да ата-аналар җыелышлары үтте.
Җыелышларының көн тәртибе түбәндәге мәсьәләләр куелды:
1. “Путь к успеху” программасы буенча планлаштырылган ата-аналар укуы ( темалар һәрбер сыйныфныкы аерым).
2. 2016 – 2017 уку елының 2нче чиреге (1 яртыеллык) нәтиҗәләре белән таныштыру.
3. Укучының көнкүреш шартларын күзәтү акты нәтиҗәләре белән һәрбер ата-ананы аерым таныштыру.
4. Алда торган планнар, бурычларны карау, эш максатларын билгеләү.
5. Яңа елга әзерлек моментларына тукталу.
6. Йомшак укучы балаларның әти-әниләре белән аерым сөйләшүләр.
7. ( 9 сыйныфлар өчен) Бердәм дәүләт имтиханнарына әзерлек мәсьәләләре, сайлап алу имтиханнарының төрен хәл итү.
8. Боз өстендә уйнаганда куркынычсызлык кагыйдәләрен үтәү хакында сөйләшү, аңлатма язуы алу.