Эрудит уены үтте.

Опубликовано: 06.12.2016

ТИН, технология, сынлы сәнгать фән атналыгы кысаларында бүген 6-9 нчы сыйныф укучылары арасында “Эрудит ” уены булып үтте. Уенның кагыйдәсе буенча уенда барлык укучылар да катнаша һәм һәр уенчы үзе теләгән теманы, секторны сайлый ала. Укучылар бер-берсен узышып “Шәхси гигиена. Чигү. Туклану материаллар.  Тукыманы эшкәртү” секторлары буенча ярыштылар, белемнәрен сынадылар. Иң күп балл җыючы 6нчы сыйныф укучысы Мортазина Ангелина(170 балл), 9нчы сыйныф укучысы Мортазин Ришат (100 балл) , 8нче сыйныф укучысы Сафин Инсаф(70балл) булдылар. Афәрин, укучылар!  Киләчәктә дә уңышлар сезгә!