Опубликовано: 07.03.2019

В канун знаменательного дня 8 Марта в нашей школе прошло мероприятие «Здравствуй, Весна!», где учащиеся 1-9 классов торжественно поздравили наших девочек, мам, учителей и весь женский коллектив школы с Международным женским днем.

Уважаемые дамы! Пусть начало весны принесет вам радость и удачу, каждый день радует вниманием и заботой близких. Жизнь наполняется новыми незабываемыми впечатлениями, только положительными эмоциями и яркими открытиями!

Җылы кояш нурларына төренеп, йөгерек гөрләвекләре белән йөгереп язның беренче ае — март та килеп җитте.
Барыбызга да билгеле әлеге айның иң матур иң олы бәйрәме — СИГЕЗЕНЧЕ МАРТ — ХАЛЫКАРА ХАТЫН КЫЗЛАР КӨНЕ.
Хөрмәтле гүзәл затлар! Табигатнең суыктан җылылык чорына омтылган мизгеленә туры килгән бәйрәмегез һәрвакыт җылы матур истәлекләр генә калдырсын.
Әлеге гүзәл бәйрәм көнендә безнең «Ихластан котлаулар сайты» сезнең якыннарыгызны, дусларыгызны, хезмәттәшләрегезне матур шигырләр, котлау сүзләре, теләкләр белән сөендерер дип ышанып калабыз.