«Сыйныф коллективында тәрбия процессын оештыруга яңа карашлар» дигән темага сыйныф җитәкчеләренең утырышы /МО классных руководителей по теме «Новые подходы к организации воспитательного процесса в классном коллективе».

Опубликовано: 25.08.2023

25 августа 2023 года прошло заседание МО классных руководителей по теме «Новые подходы к организации воспитательного процесса в классном коллективе».
   В работе  МО приняли участие классные руководители школы. В рамках мероприятия был представлен опыт работы  Хабибуллиной А. Р. Утвержден план работы  МО  на 2023-2024 учебный год.
Рассмотрены планы  воспитательной работы школы и классов, программы дополнительного образования  и внеурочной деятельности на предстоящий  учебный  год.

2023 нче елның 25 нче августында «Сыйныф коллективында тәрбия процессын оештыруга яңа карашлар» дигән темага сыйныф җитәкчеләренең утырышы булып узды.
 Сыйныф җитәкчеләренең методик берләшмә эшендә мәктәпнең барлык сыйныф җитәкчеләре катнашты. Чара кысаларында Хабибуллина Алсу Рамилевнаның эш тәҗрибәсе тәкъдим ителде, 2023-2024 уку елына эш планы расланды. Мәктәп һәм сыйныфларның тәрбия эше планнары, өстәмә белем бирү һәм дәрестән тыш эшчәнлек программалары каралды.